Můj příběh začal v únoru roku 2004.

V té době mi bylo 50 let a začínala jsem uvažovat co dál. Pomalu jsem se chystala na změnu i když jsem neměla jasnou představu co vlastně chci změnit. Zbývalo mi 8 let do důchodu a vidina živoření v bačkorách mě zrovna nelákala.
 Původní profesí jsem porodní asistentka, pracovala jsem na porodním sále s přestávkami na mateřskou dovolenou asi 20 let. Vychovala jsem 3 děti a v roce 1994 jsem pomáhala ke vzniku jednu z prvních privátních gynekologických praxí. Právě do naší ordinace vstoupila jedna z žen, které jsem kdysi asistovala u porodu a pozvala mě na seznámení s kosmetikou. Statečně jsem odolávala až do června, nikam se mi nechtělo a pozvání na večírek jsem přijala jen proto, že se konal u nás za rohem a upřímně řečeno, abych už konečně měla klid.
 Kosmetika mě velmi zaujala, zejména Sametové ruce a odličovač očí  a tak jsem se stala zákaznicí. Zároveň jsem přijala pozvání na týmovou schůzku, kde jsem poznala Lenku Prchalovou, naší NSD a ostatní ženy, které s kosmetikou pracovaly. Okouzlila mě atmosféra a nezvyklá koncentrace schopných a chytrých žen. Nabídku ke spolupráci jsem ovšem vytrvale odmítala, já a prodávat…?! Nikdy!!! Po čase mě došlo, že tahle práce není o prodeji, ale hlavně o vztazích, o ženě , která sedí proti mně a já se jí věnuji, o ženě, které smím pomoci, aby se cítila lépe.

Kosmetické poradenství mě učarovalo a v říjnu 2004 jsem podepsala smlouvu.

V listopadu 2005 jsem vstoupila do programu DIQ-kvalifikace na ředitelku a od 1.3.2006 jsem se stala Nezávislou Sales Director. V dubnu  jsem se zúčastnila zájezdu do Říma a v srpnu jsem na Výroční konferenci získala diamantového čmeláka za třetí místo ve sdílení příležitosti. Rovněž v prodeji jsem se umístila mezi prvními deseti a tak jsem na podiu v pražské Lucerně, kde se naše konference konala ,stála hned dvakrát. Je to neopakovatelný pocit, když Vám tleská celá Lucerna.


 V září 2006 jsem si otevřela vlastní Studio Elegance, kam za mnou ženy chodí, získala jsem certifikát v oboru vizážistika . Spojila jsem příjemné s užitečným a obavy co budu dělat v důchodu jsem zahnala.


 V roce 2007 jsem získala zájezd do Turecka, v roce 2008 jsem opět splnila podmínky pro účast na zájezd, tentokrát na řecký ostrov Kos, na Výroční konferenci jsem se umístila na prvním místě v osobním prodeji a získala dalšího diamantového čmeláka a k tomu zlatý prsten se safíry a titul Královna prodeje nezávislých Sales Director. Další dovolenou na Madeiře jsem získala o rok později a v roce 2010 rovněž, tentokrát  se letělo na Krétu. V roce 2014 jsem získala další dovolenou, tentokrát na Kubě, od května 2014 řídím růžovou Škodu Octávii a náš tým se rozrostl o 4 další nové Sales Director's
.

Od října 2008 se věnuji pouze kosmetickému poradenství, od září 2012 jsem v důchodu, ale jako jedna z mála "důchodkyň si svou práci užívám:-)


Poznala jsem mnoho žen, utvořila nová přátelství a zjistila, že nikdy není pozdě začít.

 

TOPlist NAVRCHOLU.cz